MANO NAMAI

KOMFORTAS IR JAUKUMAS

KĄ MES SIŪLOME

KONDICIONAVIMO SISTEMOS

Oro kondicionavimo sistema leidžia sukurti komfortišką aplinką, kurioje jūs geriausiai jaučiatės – su tinkama oro temperatūra ir drėgme. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą. Šios sąlygos yra pasiekiamos be skersvėjų ir triukšmo.

ŠILDYMO SISTEMOS

Pastatų šildymas aktualus visiems. Nesvarbu, ar statotės naują būstą, ar remontuojate seną, ar svarstote apie senos šildymo sistemos atnaujinimą. Prieš pasirenkant konkretų gaminį būtina apsvarstyti, kokia šildymo sistema jūsų būstui tinkamiausia ir kokius šildymo technikos elementus derėtų įsigyti. Šildymo sistemos — tai visuma įrenginių ir elementų, dalyvaujančių šilumos gaminimo procesuose. Esminė šildymo įrenginių funkcija yra efektyvus šilumos tiekimas patalpoms. Būtina, kad šildymo technika tolygiai paskirstytų tiekiamą šilumą ir taip sudarytų reikiamas komfortines patalpų sąlygas.

VEDINIMO SISTEMOS

Priverstinio vėdinimo sistemos, skirtos užtikrinti patalpų oro cirkuliaciją ir apykaitą tik tada, tik tokiais greičiais ir kiekiais, kokių pageidauja namų gyventojai. O priverstinio patalpų vėdinimo sistemos su rekuperatoriais, dar užtikrina šilumos mainus tarp patalpų ir lauko oro. Iš esmės rekuperatoriai labiausiai reikalingi, kai lauko oras šaltas ir mums jį tiekiant į patalpas, mes nenorime jo šildyti patalpų šildymo ar kitokiais įrenginiais.

PADARYTI OBJEKATAI

Informacija ruošiama

Reabilitacijos klinika

Informacija ruošiama

KITI DAR0MI OBJEKTAI

Informacija ruošiama

Vėdinimas
Oras - oras šilumos siurbliai

MŪSŲ PARTNERIAI

Norėdami įgyvendinti savo viziją, mums reikia geriausių partnerių. Mes atstovaujame šildymo, šaldymo bei vėdinimo medžiagų ir įrangos gamintojus, kurie yra žinomi ir patikimi visame pasaulyje

SUSISIEK SU MUMIS

Mes atsakysime į klausymus, pasiūlysime sprendimą pagal poreikius, padėsime padaryti darbus. Turite verslo pasiūlymą arba norite įsigyti įrangą, mielai išgirstume jūsų nuomonę.